Jaguar Land Rover зіграє в класики по-крупному

19/03/2016


Британська фірма вирішила перезапустити бізнес з реставрації та продажу класичних автомобілів. Відповідний спеціальний підрозділ отримав назву JLR Classic замість колишнього JLR Heritage.
 
Торгівля раритетами — річ дуже прибуткова, адже більшість класичних моделей з віком тільки додають у ціні, як хороше вино, і автоконцерни все частіше воліють безпосередньо займатися цим сектором ринку, а не пускати долю знятих з виробництва моделей на самоплив.
 
У компанії Jaguar Land Rover і раніше було підрозділ Heritage, яке підтримувало класичні автомобілі, але його робота не була всеохоплюючою і системної, і тепер керівництво фірми вирішило надати власникам старих Ягуарів та Ленд Роверів весь спектр необхідних і факультативних послуг: від виготовлення запчастин та реставрації до проведення майстер-класів та клубних покатушек на гоночних автодромах.
 

Jaguar Land Rover at 2016 Geneva Motor Show   

 
Оскільки в розпорядженні фахівців JLR Classic є повна конструкторська документація на всі раніше випущені моделі і оригінальне обладнання для випуску комплектуючих, то підняти з руїн реставратори зможуть практично будь-яку машину. Роботи по автомобілям марки Jaguar будуть проводитися на фабриці в Ковентрі, а вседорожниками Land Rover займуться фахівці з Солихалла — нова реставраційна майстерня якраз була відкрита недавно, після сходження з конвеєра останнього представника сімейства Defender.
 
Завдання підрозділу JLR Classic не тільки займатися конкретними клієнтськими машинами, але і шукати, викуповувати і відновлювати по всьому світу старі автомобілі з метою їх подальшого перепродажу. Це може принести компанії непогані грошики, настільки їй зараз необхідні у світлі скорочення постачання з боку індійського власника Tata Motors.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації