Птах бруду не боїться: Jeep Grand Cherokee став ще більш позашляховим

19/03/2016

Мотор-шоу в Нью-Йорку буде цікавіше, ніж здається! Наприклад, там відбудеться прем`єра Jeep Grand Cherokee у версії Trailhawk, ще краще підготовленою для вилазок за межі асфальту, ніж стандартний автомобіль.
 
Згідно зі статистикою, лише малий відсоток власників позашляховиків використовують свої автомобілі за прямим призначенням. Виходить, пересічному користувачеві цілком досить простенької трансмісії з багатодисковою муфтою, яка відбирає тягу на колеса однієї осі? Але в Jeep вірять, що клієнтам потрібне щось більше, і навіть пропонують різні системи повного приводу для своїх моделей. Зокрема, для Grand Cherokee на російському ринку доступні три типи трансмісії — Quadra-Drive II і Quadra-Trac II (обидва з понижувальною передачею), а також схема Quadra-Trac для спортверсии SRT. Черговий внесок у справу підкорення офф-роуда зробить модифікація Trailhawk.
 

Jeep Grand Cherokee Trailhawk Off Road Driving   

 
Поки що в інтернеті неофіційно з`явилися зображення вседорожника, подробиці про начинці не розголошуються. Судячи з фотографій, «соколик» буде відрізнятися численними зовнішніми «спецефектами» — видозміненій радіаторних гратами, червоними буксирувальними вушками і іншими аксесуарами. Концептуально він являє собою спадкоємця модифікації Orvis, яка була в лінійці чудового Grand Cherokee ZJ. То був вседорожник з підвіскою UpCountry в якості стандартного обладнання, особливої кольорової комбінацією оздоблення інтер`єру, буксирувальними гаками та іншими нюансами. 
 
 
і
 

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації