ГАЗель-катафалк в рейс більше не піде

19/03/2016

Сосновоборскій міський суд заборонив підприємцю використовувати ГАЗ-3221 як катафалка. Приводом для розгляду стали внесені в конструкцію автомобіля з метою перевезення трун зміни.
 
Цікава новина прийшла сьогодні з Ленінградської області. Місцева прокуратура повідомила на своєму сайті, що домоглася через суд заборони на експлуатацію автомобіля ГАЗ-3221, з допомогою якого неназваний індивідуальний підприємець надавав живе в Сосновому Бору і околицях населенню ритуальні послуги. Для того щоб в кузові машини міг поміститися труну, бізнесмен демонтував в його задній частині чотири пасажирські крісла. Здавалося б, дрібниця, але прокуратура міста Сосновий Бор порахувала, що «тим самим змінена характеристика автомобіля: пасажиромісткість, маса без навантаження, навантаження на осі, розподіл навантаження по осях», і порушений Федеральний закон «Про безпеку дорожнього руху». Згідно з цим законом, такого роду зміни вимагають подальшої повторної сертифікації автомобіля або декларування відповідності, чого в даному випадку зроблено не було і що стало підставою для позовної заяви. Суд підтримав позицію прокуратури і заборонив підприємцю подальшу експлуатацію Газелі.
 

Как сделать катафалк   

 
Виробники комерційної техніки всіляко підкреслюють їх гнучкість і універсальність в залежності від нагальних потреб власника на більшості пасажирських моделей можна демонтувати частину крісел з метою перевезення великогабаритного вантажу. Тепер же з`ясовується, що подібні операції зі стільцями» протизаконними і потребують узгоджень в ГІБДД. На жаль, поки невідомо, як власник нещасливої Газелі вчинить зі своїм автомобілем: поверне крісла на місце, відправить його на повторну сертифікацію, подасть апеляцію або взагалі згорне свій ритуальний бізнес.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації