Лінії таксі з аеропорту Шереметьєво обслуговують автомобілі різного класу

02/10/2014

Шереметьєво
Шереметьєво - великий міжнародний аеропорт Москви, з величезною пропускної здатністю світового масштабу. Щодня повітряними воротами російської столиці користуються мільйони пасажирів, багато з яких віддають перевагу таксі економ класу. Дешеве таксі з Шереметьєво - це цілком реально.

Навіть в Інтернеті можна переконатися, що тарифи досить вигідні, доступні абсолютно всім - пасажир з будь-яким бюджетом може скористатися зручною і недорогою послугою в будь-який час доби, відразу ж після прибуття в аеропорт Шереметьєво.


Лінії таксі з аеропорту Шереметьєво обслуговують автомобілі різного класу, але всі вони, безсумнівно, гарантують комфортне пересування пасажирів за вказаною ним адресою в Москві (або за межами столиці). В автомобілі таксі вільно розмістяться четверо дорослих пасажирів, а в багажнику - їхні валізи. Всі автомобілі не є старими, м`яка підвіска гарантує зручне пересування для пасажирів. Таксі можна, ясна річ, замовляти як з, так і в аеропорт Шереметьєво. Можна з самої столиці, а можна - з області. Замовлення машини в аеропорт з московської області, передбачає додавання плати до вартості за кілометраж від конкретного населеного пункту до КАД.

Аналогічно, звісно, розраховують поїздку з Шереметьєво в область. Машина таксі чекає біля під`їзду безкоштовно не більше 10 хвилин. Очікування в самому аеропорту безкоштовно гарантовано протягом 1 години (після фактичної посадки літака). Клієнти, з метою безпеки, можуть замовляти автомобілі таксі, в яких є дитяче крісло (коли дитині менше 12 років, а диспетчеру варто уточнити вік дитини). Це досить важливе правило, оскільки штраф за порушення перевезення дітей становить чималу суму.

Замовляючи зустріч в аеропорту, слід проінформувати диспетчера про номер рейсу. В такому випадку машину подадуть вчасно, а пасажир буде застрахований від затримки літака. Після прильоту обов`язково не забудьте включити телефон, таксист зв`яжеться з вами, домовиться, як і де зустрітися. Замовляючи машину в Шереметьєво, варто враховувати рекомендований час прибуття на аеровокзал, а це - як мінімум, дві години до вильоту. Такий підхід дозволяє спокійно пройти реєстрацію, гарантовано потрапити на свій рейс. У свою чергу, час у дорозі таксі з столиці у Шереметьєво може навіть доходити і до 3 годин, залежно від протяжності маршруту, часу доби.

 

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації