«Яндекс» посприяє водіям в оплаті штрафів ГІБДД

20/09/2014

Яндекс.Штрафи
 
Дізнатися про наявність штрафів ГІБДД і оплатити їх тепер можна не тільки з допомогою «Яндекс.навігатора». Такі ж можливості пропонує автомобілістам випущений окремий додаток «Яндекс.Штрафы», доступний наразі лише власникам смартфонів на платформі Android.
 
Програма «Яндекс.навігатор» дає можливість не тільки побудувати маршрут з урахуванням пробок, перекриттів і дорожніх подій, але й дізнатися про наявність штрафів ГИБДД і оплатити їх, не чекаючи «листів щастя». Це особливо важливо для тих, хто збирається продати машину або виїхати за кордон. Такі ж можливості є у виданому сьогодні мобільному додатку «Яндекс.Штрафы».
 
Щоб перевірити наявність заборгованості, користувачеві програми потрібно вказати номер водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію автомобіля. «Яндекс.Штрафы» запросять дані в Державній інформаційній системі про платежі (ГІС ГМП) і видадуть результат. Автомобіліст побачить, які за ним числяться штрафи, коли вони були виписані і в який термін їх потрібно погасити.
 
Сплатити штрафи можна за допомогою карт Visa, Visa Electron, MasterCard і Maestro будь-якого банку, який працює в Росії. Гроші будуть перераховані миттєво, до вересня комісія за такі операції не стягується. Після переказу коштів додаток одразу ж передасть дані в ГІС ГМП. «Практика показує, що в ГИБДД вони надходять протягом доби, - наголошується в повідомленні yandex.ru. Мобільні платежі в додатках забезпечує сервіс «Яндекс.Деньги».
 
«Яндекс.навігатор» з перевіркою заборгованості доступний для пристроїв на iOS і Android, «Яндекс.Штрафы» - поки тільки для смартфонів на Android, але скоро вийде версія і для iPhone. Завантажити програму можна в Яндекс.Store, App Store і Google Play.
 
Опитування, проведене в травні цього року Національним агентством фінансових досліджень (НАФД) спільно з експертним центром «Рух без небезпеки», показав, що 82% російських водіїв готові оплачувати штрафи за порушення ПРАВИЛ дорожнього руху на місці - банківської картою через мобільний термінал в автомобілі ДПС (нагадаємо, в даний час такої можливості не передбачено зовсім). Найбільше цією послугою цікавляться молоді водії (від 18 до 34 років) і автомобілісти старшого віку (45 - 59 років).
 
Серед причин, за якими водії не готові оплатити на місці штраф банківської картою, називають недовіру співробітникам ГИБДД (48%). Деякі опитані також відзначали, що не користуються банківською картою (26%) або вважають даний спосіб незручним (15%).
 
Порозумітися з інспектором ГИБДД водіям допоможе програма «Штрафи ПДР», яке очолило рейтинг кращих мобільних додатків для водіїв за версією журналу «За кермом». Розробники інтегрували в додаток систему розумного голосового пошуку, що значно спрощує користування ним і суттєво економить час. Водієві достатньо проговорити в смартфон назва штрафу або правила, щоб відразу ж отримати необхідну інформацію. Додаток розпізнає такі словосполучення, як «виїзд на зустрічку», «проїзд на червоний», «цегла».«Яндекс» посприяє водіям в оплаті штрафів ГІБДД

 

Повернутися до списку публікацій



Архів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації