Жінкам-водіям поліція радить зніматися з ручника

01/11/2013

У Китаї розгорається скандал навколо порад жінкам-водіям, які опублікувала пекінська поліція. На думку правоохоронців, у жінок відсутні адекватні навички водіння вони, часто панікують після ДТП і забувають зняти свій автомобіль зі стоянкового гальма.

Рекомендації жінкам-водіям, які поліцейський департамент Пекіна опублікував у своєму мікроблозі в популярної китайської мережі Weibo, викликали шквал критичних зауважень з боку користувачів обох статей.

У Китаї розгорається скандал навколо порад жінкам-водіям, які опублікувала пекінська поліція.

На думку пекінських поліцейських, у жінок-водіїв, «як правило, відсутнє почуття напрями та адекватні водійські навички». Крім того, поліцейські відзначають, що місцеві автомобілістки часто впадають у паніку після ДТП і знаходяться в стані повної психічної прострації, чим можуть скористатися злочинці». В якості прикладу наводиться випадок, коли водій, що збила пішохода, залишила автомобіль для того, щоб довідатися про стан потерпілого, і не замкнула двері салону, чим негайно скористалися злодії, які вкрали з салону гаманець.

 


Один з постерів зображує жінку за кермом автомобіля у вигляді туфлі на високому каблуці. «Жінки-водії, будь ласка, надягайте взуття з плоскою підошвою», - свідчить підпис. Іншим повідомленням нагадують дамам не забувати знімати свій автомобіль зі стоянкового гальма.

 
 

На думку поліцейського департаменту Пекіна , 70% всіх ДТП в Китаї відбувається з вини жінок-водіїв, а на підтвердження цього пекінські копи наводять повідомлення агентства China News.

 


Користувачі мережі Weibo гнівно відреагували на публікацію пекінської поліції, вважаючи знущальні поради «гендерною дискримінацією».

 


У зв'язку з цим агентство AFP нагадує, що, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, опублікованим в березні поточного року, 77% всіх смертельних випадків у ДТП в світі припадає на чоловіків, а у 25-річних представників сильної статі ризик загинути у ДТП в три рази вище, ніж у жінок тієї ж вікової групи.

 
 

У свою чергу, телеканал CNN зазначив, що нагадування китайських поліцейських жінкам-водіям недалеко пішли від тиради одного з шейхів Саудівської Аравії, який попередив мусульманок, що управління автомобілем може негативно вплинути на дітородні функції, а їх потомство з-за водіння народиться з клінічними проблемами», пише "За кермом".

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації