Російський уряд визначився з компанією, яка створить лімузин для президента

23/03/2013

ЛімузинДжерела повідомляють, що російський уряд вибрав компанію, яка займеться реалізацією проекту створення автомобілів для перших осіб країни в рамках проекту «Кортеж». Цією компанією, з великою часткою ймовірності, стане «Маруся Моторс». Відомо також, що на проект влада виділила 18,4 млрд рублів, з яких 12 млрд виділять з федерального бюджету.
 
У рамках програми «Кортеж» планується організувати повноцінну розробку цілої лінійки автомобілів представницького класу — лімузина, седана, купе, позашляховика і мінівена, побудованих на одній платформі.
 
У проекті брало участь декілька російських компаній, а рішення про пріоритетний варіант проекту було ухвалено на зустрічі президента Владимира Путіна і міністра промисловості і торгівлі Дениса Мантурова, що відбулася в січні, повідомляє джерело в уряді. Це також підтверджує той факт, що на аналіз в Мінфін направлені параметри фінансування проекту, запропонованого саме «Марусею Моторс». Втім, інше джерело, вже  не таке однозначне і відзначає, що офіційних рішень поки що не ухвалено і розгляд проектів конкуруючих груп продовжиться.
 
Відомо також, що до проекту хочуть залучити автокомпоненти провідних світових системних виробників. Вони допоможуть розробити сімейство двигунів потужністю 250–450 к.с., що відповідатимуть екологічному класу Євро-6, оригінальну автоматичну трансмісію і електронні блоки управління, а також систему повного приводу і силові модулі кузова. Надалі це допоможе просуванню майбутніх автомобілів на світовий ринок.
 
Нагадаємо, понад 40 студентів і професіоналів у сфері дизайну, а також 80 дизайнерів-любителів, включаючи громадян інших країн, надіслали свої роботи на конкурс «Автомобіль для президента». Всі роботи до 1 травня одержать оцінку фахівців інституту НАМІ і Marussia Motors.

Джерело: http://profinform.org/

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації