Ford модернізував систему Sync для роботи на німецьких автобанах

02/09/2011

Мультимедійний комплекс Ford SyncКомпанія Ford модернізувала мультимедійні автокомплекси Sync, пристосувавши їх для роботи в умовах безлімітних німецьких автобанів. Про це повідомляє видання Automotive News.
 
За словами Джейсона Джонсона, одного з розробників призначеного для користувача інтерфейсу системи Sync, для того, щоб з'явилася можливість використовувати цей автокомплекс на автомобілях в Європі, недостатньо просто навчити його голосовим командам на різних європейських мовах, потрібно пристосувати електроніку до певного стилю водіння в кожній країні.
 
Джонсон відзначив, що, наприклад, на високих швидкостях, які розвиваються на німецьких автобанах, навігаційна система Ford, що входить в комплекс Sync, раніше просто не встигала наперед попереджати про майбутній з'їзд з магістралі. Тепер система буде перепрограмована і зможе видавати додаткове нагадування про маневр.
 
У Північній Америці система Sync вперше почала використовуватися у 2007 році. З наступного року її істотно модернізований варіант пропонуватиметься і для покупців «Фордів» у Європі, де ці мультимедійні комплекси дебютують на моделі Focus. Як повідомлялося раніше, система Sync з'явиться і в Росії (з підтримкою команд на російській мові), причому, як очікується, одночасно з Європою.
 
На даний момент система Sync вже розуміє до 10 тисяч голосових команд на 19 мовах. У компанії Ford розраховують, що до 2015 року подібні комплекси використовуватимуться в Європі на двох мільйонах автомобілів. Починаючи з 2007 року, у США було куплено понад три мільйони машин концерну, укомплектованих «Синком».

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації