Smart показав передвісника нового ForTwo

02/08/2011

Smart ForvisionКомпанія Smart представить на вересневому моторшоу у Франкфурті концептуальний автомобіль під назвою Forvision. Новинка дасть уявлення про те, як виглядатиме модель ForTwo наступного покоління, а також продемонструє нові технології, які з'являться на машинах бренду в найближчому майбутньому.
 
Розробка електричного прототипу здійснювалася «Смартом» спільно з німецьким хімічним концерном BASF, що допомагав автовиробнику в роботі над деякими технологіями, які використовуються у цьому автомобілі. Наприклад, дах концепт-кара оснащений органічними сонячними панелями, які дають енергію мультимедійній системі і клімат-контролю, не задіюючи основні джерела живлення.
 
У конструкції дверей та інтер'єру використовується епоксидна смола, армована вуглеволокном. Це дозволяє знизити масу машини на 50 відсотків у порівнянні із звичайною сталевою конструкцією і на 30 відсотків у порівнянні з алюмінієм. Колісні диски повністю виготовлені із спеціального пластика і важать приблизно на три кілограми менше алюмінієвих аналогів.
 
Smart ForvisionУ салоні використовується оббивка сидінь під назвою «e-textile», яка покликана замінити традиційні системи підігріву крісел за допомогою спеціального теплопроводящего матеріалу.
 
На даний момент деякі з цих розробок ще знаходяться у стадії доведення, проте, за словами представників «Смарта», вони мають цілком реальні шанси опинитися в найближчому майбутньому на серійних моделях.
 
Серійна версія Smart ForTwo наступного покоління буде побудована на новій задньопривідній платформі, розробленій концерном Daimler в співпраці з альянсом Renault-Nissan. Очікується, що виробництво цього автомобіля почнеться наступного року.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації