Lamborghini представить у Франкфурті новий суперкар

02/08/2011

Зображення-тізер слідів від LamborghiniУ вересні цього року на моторшоу у Франкфурті компанія Lamborghini представить нову модель. Детальна інформація про цей автомобіль поки що не розголошується. На даний момент опубліковано лише перше офіційне зображення-тізер, на якому представлені сліди від шин майбутнього суперкара.
 
Інформацію про розробку нового автомобіля у травні нинішнього року підтвердив керівник італійського виробника Стефан Вінкельман. Він заявив, що це буде суперкар, повністю пристосований для «щоденного» використання. Крім того, за словами Вінкельмана, третя модель марки буде машиною, яка дозволить компанії Lamborghini залучити нових клієнтів. «Це повинен бути автомобіль, за допомогою якого клієнти знайомитимуться з нашим брендом, їх першим Lamborghini», – уточнив топ-менеджер.
 
За попередньою інформацією, «щоденний» Lamborghini з'явиться лише через декілька років, а у вересні компанія покаже одну з прийдешніх новинок: або відкриту модифікацію суперкара Aventador, або серійну версію надлегкого суперкара Sesto Elemento, який був представлений в якості концепт-кара на торішньому моторшоу в Парижі, або прототип наступника Gallardo – Cabrera.
 
На даний момент модельний ряд Lamborghini складається з суперкарів Aventador і Gallardo. Перший з них був представлений на початку березня у Женеві і вже розпроданий на півтора роки вперед.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Попередні публікації

Останні новини

Попередні публікації