Александр Вурц назвав болід Brawn GP найдорожчою машиною "Формули-1"
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

29.06.2009

Тест-пілот команди Brawn GP, яка лідирує в обох заліках "Формули-1", Олександр Вурц в інтерв'ю виданню Auto Motor und Sport заявив, що машина BGP001, на якій виступають Дженсон Баттон і Рубенс Баррікелло у иннішньому сезоні, є найдорожчим автомобілем чемпіонату світу. За словами Вурца, це зумовлено тим, що в команді (коли вона ще носила назву Honda) було побудовано три різні прототипи боліда BGP001.

"У 2008-му році команда Honda користувалася п'ятьма аеродинамічними трубами, розробляючи три різні автомобілі. Інженери вибирали найбільш вдалу модифікацію і у результаті зрозуміли, що два напрями розвитку були помилковими. Після цього залишилося зосередитися на третьому. Можливо, болід BGP001 став найдорожчою машиною в історії "Формули-1", - заявив Вурц.

Нагадаємо, що команда Brawn GP була створена за декілька тижнів до старту першої гонки сезону, проте вже з перших тестів її автомобіль - BGP001 - почав показувати кращий час, а Дженсон Баттон виграв вже перший Гран-прі чемпіонату, очоливши загальний залік. На даний момент Дженсон переміг в шести гонках з восьми, що пройшли цього сезону, а його перевага в особистому заліку становить 23 очки. У Кубку конструкторів Brawn GP вже більш ніж на 30 балів випереджає Red Bull.